ماژول فیبرنوری اینتل مدل FTLX8571D3BCV

ویژگی ها :

  • مسافت: 400 متر
  • سرعت داده (حداکثر): 10.3 گیگابیت بر ثانیه
  • پروتکل: اترنت 10 گیگابیتی
  • رابط: کانکتور داپلکس LC
  • طول موج: باند 850 نانومتر
شناسه محصول: IMEN-FTLX8571D3BCV دسته: ,

350,000 تومان

15 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

بهترین کیفیت

ضمانت بهترین کیفیت خدمات

پرداخت امن و آسان

امکان پرداخت انلاین هر زمان ، هر کجا

ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصل بودن کالا

کمترین قیمت

امکان خرید برای شما با ارزانترین قیمت

ماژول فیبرنوری اینتل مدل FTLX8571D3BCV

ماژول فیبرنوری اینتل مدل FTLX8571D3BCV برای استفاده در پیوندهای اترنت 1 گیگابیتی و 10 گیگابیتی روی فیبر چند حالته طراحی شده است.

Intel FTLX8571D3BCV-IT 1G/10G Dual Rate 850nm Multimode SFP+ Optical Transceiver Module

ویژگی ماژول فیبرنوری اینتل مدل FTLX8571D3BCV:

  • مسافت: 400 متر
  • سرعت داده (حداکثر): 10.3 گیگابیت بر ثانیه
  • پروتکل: اترنت 10 گیگابیتی سازگار با اترنت نوری
  • سازگار با CPRI بی سیم
  • فرستنده: VCSEL
  • گیرنده: PIN
  • ولتاژ منبع تغذیه: 3.3
  • رابط: کانکتور داپلکس LC
  • طول موج: باند 850 نانومتر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبرنوری اینتل مدل FTLX8571D3BCV”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

350,000 تومان